See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 DOSAŽENÍ HODNOSTI...........

Goto down 
+4
GiGaB@yt
Soukoli
ojecko
VladCz
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
VladCz
Člen Klanu
Člen Klanu



Poeet p?íspivku : 25
Age : 45
Registration date : 25. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Sep 20, 2008 2:28 pm

Zdravím,mohl by jste my někdo říct, jak dosahnu povýšení z hodnosti BRIGÁDNÍ GENERÁL(kterou mám) do hodnosti GENERÁL MAJOR???Píše mi to že je potřeba dosáhnout 0 BODŮ !!!!!!!!!!
Někde jsem slyšel že je potřeba nahrát určitý skóre do týdne.
Moc dík...
Návrat nahoru Goto down
http://www.luzeckymotorkari.estranky.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Sep 20, 2008 5:19 pm

je to závislý na počtu bodů a zabití během týdne. je vybrán urč. počt lidí a ti dostávaj hvězdy, ale zase jen na týden. Přsný počet nevím, nezjišťoval jsem ani jsem se o ně nesnažil
Návrat nahoru Goto down
VladCz
Člen Klanu
Člen Klanu



Poeet p?íspivku : 25
Age : 45
Registration date : 25. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: .....   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Sep 20, 2008 7:34 pm

a to je tedy jako povýšej jen na týden jo???To je tedy dost na hlavu.....
A GENERAL MAJOR je poslední hodnost????
Návrat nahoru Goto down
http://www.luzeckymotorkari.estranky.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Sep 20, 2008 7:46 pm

teď máš jednu hvězdu, pak je generál se dvěma, třema a ten s nejvíce body dostane vrchního velitele, supream commandera(tak nějak se to píše) a je to jen na týden. Ale když splníš podmínky, tak máš zas další týden ...
Návrat nahoru Goto down
VladCz
Člen Klanu
Člen Klanu



Poeet p?íspivku : 25
Age : 45
Registration date : 25. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyWed Nov 12, 2008 7:29 pm

Kluci mohli by ste tedy napsat ty casy kdy se da povisit z toho Brigadniho generala??Nekdo z vas to rikal...
ale moje hlava derava uz to zapomela.... No
Návrat nahoru Goto down
http://www.luzeckymotorkari.estranky.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyWed Nov 12, 2008 11:17 pm

pokkud se nepletu tak je to od pátka večer do neděle, ale to ví sulla nebo soukolák
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyThu Nov 13, 2008 1:44 pm

jj...ale Vlade klidne na to zapomen, musel bys nahravat tak 1500 az 5000 bodu...denne...cely tyden...coz bez stat paddovani nelze..takze vsichni ti, co to mastej na kudlovejch nebo padderskejch serverech budou daaaaaaaleko pred tebou...vem to tak ze za pul hodiny na paderskym udelas 350 bodu...coz je asi 8x vic nez pri beznym hrani..mym...a 15x vic pri tvym... Razz


bud v klidu a hraj pro zabavu...na ty hvezdy stejne kazdej normalni hrac s IQ pres 30 SERE! Sleep
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyThu Nov 13, 2008 11:31 pm

jj, soukolák má pravdu a zeptej se bossáka, jak ty hvězdy jsou na obtíž. Každej blbec, (třeba jako já )tě furt bude honit s kudlou, takže celej tejden, se budeš ohlížet, jestli tam nikdo není a ze hry nebudeš mít skoro nic
Návrat nahoru Goto down
VladCz
Člen Klanu
Člen Klanu



Poeet p?íspivku : 25
Age : 45
Registration date : 25. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 16, 2008 12:09 am

Soukoli napsal:
jj...ale Vlade klidne na to zapomen, musel bys nahravat tak 1500 az 5000 bodu...denne...cely tyden...coz bez stat paddovani nelze..takze vsichni ti, co to mastej na kudlovejch nebo padderskejch serverech budou daaaaaaaleko pred tebou...vem to tak ze za pul hodiny na paderskym udelas 350 bodu...coz je asi 8x vic nez pri beznym hrani..mym...a 15x vic pri tvym... Razz


bud v klidu a hraj pro zabavu...na ty hvezdy stejne kazdej normalni hrac s IQ pres 30 SERE! Sleep


Tak vám dík za vtipné komentáře vážně jsem se pobavil Army

Ale k věci někdo z vás říkal že na tu hodnost je potřeba hrát jen od Pá. do Ne. a ještě že se ke skóre počítají i bonusové body

za vyznamenání, affraid což by teoreticky šlo udělat,přeci jenom mi jich ještě dost chybí lol! a vám taky lol!

No nic no,tak si alespoň připravte játra,neb vás ješte nemám všechny řízlí....

Čus na bojiošti....... Desert
Návrat nahoru Goto down
http://www.luzeckymotorkari.estranky.cz
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 16, 2008 1:22 pm

O nečem takovým mluvil Sullák, tak to z něj zkus na TS vytáhnout, nebo ať ti to sem napíše.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyMon Nov 17, 2008 12:12 pm

Informaci o povýšení mám od Maďarů z PTD klanu. Počítají se celkové body dosažené od páteční do nedělní půlnoci. Výhodu mají čerství generálové, kterým se v rozhodném období započítávají body za řády a medaile. Opírám se i o vlastní zkušenosti. Hrál jsem s Bosákem o víkendu, kdy byl povýšen na generála. Nejen že hodně hrál a udělal nadprůměrně bodů, ale dostával i řády. Mimo to chci zmínit, že jsem viděl už hodně generálů majících skóre okolo 40 000 bodů. Existuje kategorie hráčů, kteří hrají knife, jen aby se v hráčské komunitě tímto způsobem zviditelnili. Všech ostatních poctivých hráčů si vážím, ale upřímně si myslím, že jich mnoho není.


PS: Vzkaz pro Ramireze:
Administrátor fóra Bobíků mne již několik týdnů ignoruje nebo je neaktivní. Můžeš mi poradit, jak se na zmíněné fórum dostanu? Dík.
Návrat nahoru Goto down
ramirez
Vojín
Vojín
ramirez


Poeet p?íspivku : 3
Age : 38
Registration date : 31. 10. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyMon Nov 17, 2008 1:28 pm

No je to jak píšeš pokud hraješ jen pro zábavu či jen poctivě tak na vícehvězdičkového generála nemáš..ale co jde jen o pár pixelů na obrazovce Smile
Jinak s ADMINy Bobíků kontakt nemám.Už si nevzpomínám kdy naposledy jsem někde viděl DEFa on-line a K-O nebo Suki se tam objevují jen sporadicky.
Noví členové tam ale přibývají tak zkus poslat registračku znova,možná se někde ztratila.
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyThu Nov 20, 2008 12:47 am

heel borci,ted třeba nejnovější supreme commander má globalscore cca 5000 a carrer 80000..........to miřekněte,jak to dává???????

já mám třeba global 8000 a carrer 20000
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyThu Nov 20, 2008 5:37 pm

vsak rikame...ser na to a v klidu si hrej pro zabavu...jsou to jocolor jocolor jocolor
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyThu Nov 20, 2008 6:49 pm

byfo napsal:
heel borci,ted třeba nejnovější supreme commander má globalscore cca 5000 a carrer 80000..........to miřekněte,jak to dává???????

já mám třeba global 8000 a carrer 20000

je to čerstvej generál a o víkendu udělal hodně řádů a stužek, tak měl nejvíce bodů
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyFri Nov 21, 2008 3:20 pm

Však já na to kašlu...........stejne su taková lama,že bych tohle nikdy nedal ani na ultra padderským serveru:)

jen by mě ale zajímalo,jestli se to čistou hrou dá udělat tak velký career score s tak malým global
páč jelikož má nahranej zhruba jeden den hry,takl na půlku medailý může zapomenout
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Nov 22, 2008 2:48 pm

to nevím, ale párkrát se na serverech stalo, že dávaly metály, na který si ještě neměl nárok, jestli na takovej narazil, tak to možné je
Návrat nahoru Goto down
prcekgeorge
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 4
Age : 29
Registration date : 21. 11. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySat Nov 22, 2008 11:41 pm

Da se to udelat...to co uz mas tak delej znova....a jak??? jdi na server a tam mej to stesti ze budes mit hodnost napr:Brigadniho generala ale zakladni vyzbroj(nejcasteji se to stava na Pistol Only nebo na Knife Only)no a muzes plnit...toto se mi stalo vyckrat uz,ale jenom 1nou se mi povedlo takhle nahrat za kolo pres 12 000Celkoveho Poctu bodu!!! lol! Smile Skoda ze to zrona treba nebylo v Sobotu kdyz se to totiz pry zacina v Patek 12:00 a konci v Nedeli 12:00
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 23, 2008 2:46 pm

jj...jeden cas to slo tak, ze si nechal comp s battlem zapnutej, ale nehral jsi...po pul hodine te vykopnul BF master server a po opetovnem prihlaseni jsi mel hodnost vojcla se vsema unlockama...ve hre to pak davalo vsechny metaly znovu.....teda pokud jsi na ne mel uz narok s normalni hodnosti a pokud jsi v danym kole splnil pozadavek na kolo...takze napriklad tvoje bezna hodnost general, odehrano vic jak 150 hodin...v kole si zabil 15 lidi a dalo ti to odznak za 5kilu, za 10 kilu, stuhu za 10 zabiti, za 15 zabiti, placku za PAC, placku za EU, v pripade ze jsi byl velitel cety a udelali jeste 55 bodu tak jeste zelenou stuhu za praci v cete nebo tak nejak se jmenuje...celkem hrave cca 6500 career bodiku...pokud jsi navic jeste plnil pozadavky pro bronz-stribro-zlata placka, tak to udelovalo i je i s bodama...napr pri 30 respawnech na tvym velitelskym beaconu ti to hodilo vsechny tri placky a dalsich 1550 bodiku (ci kolik za to je, uz ani nevim) atd....pokud si zustal na serveru a hral dalsi hru tak to davalo dalsi placky, tak jako bys je nikdy nemel...urcite se tak dalo nahrat za vikend takovejch 30-40000 bodiku...pokud jsi uz mel vsechny dostupny placky, nechal jsi to zase spadnout a znova...teda za predpokladu, ze si chtel ziskavat ty bodiky
Návrat nahoru Goto down
prcekgeorge
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 4
Age : 29
Registration date : 21. 11. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 23, 2008 3:45 pm

Jo to mas pravdu ale....KDyz mas teda tu hodnost Brigadniho generala ale Unlocky Zakladovky tak neco splnis a dostanes Rady treba od Bronzu po Stribrnej az na zlatej,ale taky vim ze kdyz mas Hodnost Rekruta ale Zbrane Normal(tedy z Unlockama)tak nwm jestli se to pocita tak jako u"hodnosti Brigadniho generala ale z Unlockama Zakladnima" Stejne!!???--------ale taky,kdyz mas hodnost rekruta a Zbrane bez Unlocku tak to se ti nepocita na vic nic(((((teda myslim)))) lol!
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 23, 2008 7:54 pm

tak že sem byl rekrut s unlockama,to se mi stalo párkrát............to sem měl období,kdy jsem splnil asi 3 placky(poctivě a poprvéSmile),ale body to nepřipsalo...............pak sem se přihlásil po třech dnech a hned sem po dvou killech poskočil o dvě hodnostií

jo a to bez unlocků se mi jednou stalo...........myslel sem,že je to chyba serveru,tak sem se připojil jinam:)

Ale jinak,jetsli někdy dosáhnu brigádního generála,tak na to stejně kašlu..................za ty hvězdičky navíc si nic nekoupím.........(nebo jo?Smile))
Návrat nahoru Goto down
prcekgeorge
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 4
Age : 29
Registration date : 21. 11. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 23, 2008 8:46 pm

Koupis leda tak Hovno Smile lol!
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyMon Nov 24, 2008 7:22 pm

...nanejvys dve...
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptyFri Nov 28, 2008 9:25 pm

k tomu rekrutu s unlockama to platí podobně jako u generála bez unl., ale až po načtení druhé mapy (nebo kola) protože v prvním nemáš skoro nic, ale metály dostáváš. V tom druhým kole ti to načte hodiny a splněné podmínky pro udělení metálu cherry santa santa rendeer rendeer
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... EmptySun Nov 30, 2008 2:20 am

Tak jako tak je to pěkná svinárna:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DOSAŽENÍ HODNOSTI...........   DOSAŽENÍ HODNOSTI........... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
DOSAŽENÍ HODNOSTI...........
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Hry :: Battlefield 2142-
Přejdi na: