See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádní sláva!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Georgee
Anonymní




Žádní sláva!!! Empty
PříspěvekPředmět: Žádní sláva!!!   Žádní sláva!!! EmptyWed Jan 14, 2009 12:12 pm

Tak chlapci,nedavno jsem byl na vasem serveru a musim rict ze :Žádní sláva!!! BYL JSEM TAM JENOM JA A miky.cz asi pul hodiny jsme tam blbly ale Furt nikdo nechodil.PS: to by se melo napravit Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Žádní sláva!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádní sláva!!!   Žádní sláva!!! EmptyWed Jan 14, 2009 4:01 pm

Jedna věc, určitě jsi si všiml, že z našeho klanu už hraje hodně málo lidí a to ještě někteří nepravidelně. Ti co hrajou je buďto K/P servery nezajímají a tak tam nejdou.
Někteří pracují a mají málo času hrát, mají i rodiny.
Někteří jako já, jsou študáci 4.ročníku a tak hrát prostě nejde. Neříkám že se furt učím (což skoro vůbec) ale radši se podívám na zajímavosti na internetu, pokecám s lidma po WLM nebo ICQ, a neno kouknu na nějakej film. Nemám totiž moc náladu hrát hru, která mě sice baví, ale dokážu se u ní pekelně nasrat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
George..
Anonymní




Žádní sláva!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádní sláva!!!   Žádní sláva!!! EmptyThu Jan 15, 2009 8:18 pm

To je mi jasny,kazdej ma povinosti,ale na druhou stranu je to skoda,rad bych sem si zase Procistil cepel ale posledni Dobou se neobjevuj NOvy cesi nebo se objevi ale nekdy V Prdeli na jinejch nez-li ceskejch serverech coz jsou Jenom Dva naas a VAs ale Brzo Bude Jeden Nebo ZAdnej
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Žádní sláva!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádní sláva!!!   Žádní sláva!!! EmptySat Jan 17, 2009 12:47 am

Georgee napsal:
Tak chlapci,nedavno jsem byl na vasem serveru a musim rict ze :Žádní sláva!!! BYL JSEM TAM JENOM JA A miky.cz asi pul hodiny jsme tam blbly ale Furt nikdo nechodil.PS: to by se melo napravit Smile

to víš, není čas a už ani skoro žádná chuť. A server za chvilku končí a co jsme tam minulý měsíc chodili, tak krom nás a pár lidí od vás, tam nepáchnul nikdo, a pokud jo,tak po 2 hodinovém čekání se hra rozjela a zas se někdo odpojil a pokud mě chytne chuť si zahrát, tak už nehodlám půl dne čekat, jestli k nám náhodou někdo zabloudí, pak se stejně naseru, zahraju si kolo jinde a jdu do háje od PC, protože mě to zase přestane bavit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádní sláva!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádní sláva!!!   Žádní sláva!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádní sláva!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: VEŘEJNÁ DISKUZE-
Přejdi na: